تصاویر زیباسازی نایت اسکین
همكلاسي

همكلاسي
انجمن زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاداسلامی واحد قشم 
نام كتاب : نمایشنامه هملت

نويسنده : ويليام شكسپير

مترجم : م.ا. به آذین

تعداد صفحات : 280

نوع فايل : pdf 

سايز فايل : 3.3MB

توضيحات : نمایشنامه هملت نوشته ویلیام شکسپیر یکی از مشهورترین نمایشنامه‌های تاریخ ادبیات جهان است . داستان این نمایشنامه از آنجا آغاز می‌شود که هملت شاهزاده دانمارک از سفر آلمان به قصر خود در هلسینبورگ دانمارک بازمی گردد تا در مراسم تدفین و خاکسپاری پدرش شرکت کند. پدرش به گونه مرموزی به قتل رسیده‌است . کسی از چگونگی و علل قتل شاه آگاه نیست . در همان حین هملت درمی یابد که مادر و عمویش با یکدیگر پیمان زناشوئی بسته و هم بستر شده‌اند. وسوسه‌ها و تردیدهای هملت هنگامی آغاز می‌شود که شاه مقتول به شکل روح به سراغ او می‌آید . روح بازگو می‌کند که چگونه به دست برادر به قتل رسیده‌است و از هملت می‌خواهد که انتقام این قتل مخوف و ناجوانمردانه را باز ستاند . در طی این ماجرا او باز می‌یابد که پدر معشوقه‌اش ، اوفلیا در قتل پدرش دست داشته‌است و ....

دانلود

پسورد فایل : www.newbook.ir

[ Thu 10 Mar 2011 ] [ 0:35 AM ] [ shams ]
درباره وبلاگ

در این وبلاگ کلیه مطالب رشته زبان وادبیات انگلیسی وتمامی رشته های دیگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم که در طول دوران کاردانی و کارشناسی ملزوم می باشدرا می توانید بیابید.

همچنین از کلیه نکته نظرها درباره دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم و اساتید و مدیرگروه ها و همچنین نضرات شخصیت های مهم این دانشگاه بهرمند شوید.

Scientific Assocation of english Students Islamic Azad University of Qeshm

انجمن زبان وادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم
امکانات وب